Skarbnica Narodowa e-Gazelą Biznesu 2015
 Oceń wpis
   

 Szanowni Państwo,

 

Z ogromną dumą dzielę się z Państwem wiadomością, że Skarbnica Narodowa została wyróżniona w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm e-commerce. Przyznawany przez Puls Biznesu tytuł e-Gazeli Biznesu jest dowodem na to, że wyjątkowość oferowanych numizmatów i wysoki poziom obsługi przekłada się na Wasze zaufanie, na zaufanie polskich kolekcjonerów.

Skarbnica  e-Gazela Biznesu

 

Polski rynek numizmatyczny jest jednym z największych w Europie, dlatego aby usatysfakcjonować polskich kolekcjonerów cały czas wzbogacamy naszą ofertę o najcenniejsze i najpiękniejsze egzemplarze monet i medali pamiątkowych. Oprócz działalności w ramach e-commerce, staramy się promować tę pasję organizujemy wystawy białych kruków, aby polscy kolekcjonerzy i osoby zainteresowane historią mogły stanąć oko w oko z najciekawszymi egzemplarzami światowej numizmatyki. Cieszymy się, że nasze starania przekładają się na satysfakcję polskich kolekcjonerów to dzięki Wam zdobyliśmy tytuł e-Gazeli Biznesu. Dziękujemy!

 

 

E-commerce jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Polacy coraz chętniej kupują w internecie, co przekłada się na rokroczny, dwucyfrowy wzrost w tym obszarze. Wyróżnienie Pulsu Biznesu zostało przyznane ponad 300 firmom z całej Polski.

 

 

 

 

Adam Zieliński

 

Komentarze (0)
Skarbnica Narodowa na... Pokojowa Nagroda Nobla ze złota...