Skarbnica Narodowa e-Gazelą Biznesu 2015
 Oceń wpis
   

 Szanowni Państwo,

 

Z ogromną dumą dzielę się z Państwem wiadomością, że Skarbnica Narodowa została wyróżniona w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm e-commerce. Przyznawany przez Puls Biznesu tytuł e-Gazeli Biznesu jest dowodem na to, że wyjątkowość oferowanych numizmatów i wysoki poziom obsługi przekłada się na Wasze zaufanie, na zaufanie polskich kolekcjonerów.

Skarbnica  e-Gazela Biznesu

 

Polski rynek numizmatyczny jest jednym z największych w Europie, dlatego aby usatysfakcjonować polskich kolekcjonerów cały czas wzbogacamy naszą ofertę o najcenniejsze i najpiękniejsze egzemplarze monet i medali pamiątkowych. Oprócz działalności w ramach e-commerce, staramy się promować tę pasję organizujemy wystawy białych kruków, aby polscy kolekcjonerzy i osoby zainteresowane historią mogły stanąć oko w oko z najciekawszymi egzemplarzami światowej numizmatyki. Cieszymy się, że nasze starania przekładają się na satysfakcję polskich kolekcjonerów to dzięki Wam zdobyliśmy tytuł e-Gazeli Biznesu. Dziękujemy!

 

 

E-commerce jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Polacy coraz chętniej kupują w internecie, co przekłada się na rokroczny, dwucyfrowy wzrost w tym obszarze. Wyróżnienie Pulsu Biznesu zostało przyznane ponad 300 firmom z całej Polski.

 

 

 

 

Adam Zieliński

 

Komentarze (0)
Skarbnica Narodowa na Międzynarodowych Targach Numizmatyczny
 Oceń wpis
   

Między 7-9 listopada uczestniczyłem w Międzynarodowych Targach Numizmatycznych w Pekinie Beijing International Coin Exposition 2015.

Tegoroczne targi w Pekinie były doskonałą okazją, by obejrzeć, a nawet nabyć rozliczne monety oraz medale zarówno niedawno wybite, jak i te z długą historią. To także doskonała okazja dla wielbicieli numizmatyki do dzielenia się zdobytą wiedzą i nowinkami z tej dziedziny. Z tej okazji Chiny wprowadziły nawet do obiegu srebrną monetę kolekcjonerską, która upamiętnia te Targi! Co więcej, kolekcjonerzy na całym świecie z niecierpliwością wyczekują szczegółów związanych z programem numizmatycznym Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022. A już za rok, w 2016 r., swoją premierę będzie miała seria koreańskich monet, upamiętniających Zimowe Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się w Pyeong Chang w 2018 r.

Międzynarodowe Targi Numizmatyczne odbywają się od 20 lat pierwsze tego typu wydarzenie miało miejsce w 1995 roku. Z roku na rok targi te przyciągają coraz więcej dystrybutorów i kolekcjonerów numizmatów z całego świata. Można tam spotkać pasjonatów monet oraz medali m.in. z Singapuru, Wielkiej Brytanii, Austrii, Australii, RPA, Hiszpanii, Kanady, Niemiec i z Polski. To numizmatyczne wydarzenie jest organizowane przez China Gold Coin Head Office, China Banknote Printing and Minting Company oraz  China Coins Museum.

Skarbnica Narodowa targi numizmatyczne Pekin

Skarbnica Narodowa Pekin

Skarbnica Narodowa targi Beijing

Skarbnica Narodowa targi Pekin

Komentarze (0)