Skarbnica Narodowa "Gepardem Biznesu" i "Efektywną Firmą"
 Oceń wpis
   

Witam serdecznie,

gepardy słynną z ogromnej szybkości i potrafią osiągać prędkość nawet do 120 kilometrów na godzinę. Są najszybszymi zwierzętami lądowymi na świecie. Z tym większą przyjemnością informuję, że Skarbnica Narodowa została uhonorowana „Gepardem Biznesu 2011” — prestiżową nagrodą przyznawaną najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce!

Konkurs „Gepardy Biznesu” organizowany jest od kilku lat przez Magazyn Przedsiębiorców "Europejska Firma", na którego zlecenie Wywiadownia Handlowa InfoCredit przeprowadza dogłębną analizę. Celem rankingu jest wyłonienie firm, których wartość rynkowa najbardziej wzrosła w ciągu dwóch lub trzech lat.

To nie wszystko! Oprócz tej nagrody otrzymaliśmy również tytuł „Efektywnej Firmy 2011”, który ocenia nas jako wiarygodnych finansowo partnerów.

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienia :)

Pozdrawiam i do usłyszenia,

Adam Zieliński

Komentarze (1)
Statuetka STEVIE® AWARD dla wystawy Double Eagle
 Oceń wpis
   

Czy pamiętacie wystawę najdroższej złotej monety Double Eagle w warszawskiej Królikarni? Trudno zapomnieć :) Choć minęło już pół roku, to wciąż w pamięci mamy złoty krążek rozpalający wyobraźnię kolekcjonerów i znowu chcielibyśmy go zobaczyć :)  

Z radością informuję, że za organizację tournee monety Double Eagle po europejskich stolicach,  Grupa Samlerhuset, w skład której wchodzi Skarbnica Narodowa, zdobyła brązową statuetkę Stevie®  Award w prestiżowym konkursie International Business Awards. Nagroda została przyznana w kategorii „Komunikacja lub Kampania PR Roku – Reputation/Brand Management”.

Wystawa Double Eagle 1933 znalazła się wśród najlepszych projektów firm i organizacji z ponad 50 krajów całego świata, wybranych z ponad 3 200 zgłoszeń. Złożone z międzynarodowych ekspertów jury miało twardy orzech do zgryzienia i doceniło naszą pracę :)

O randze tego wyróżnienia świadczy fakt, że nagroda zwana jest również „Oscarami świata biznesu”, a w przeszłości w jury zasiadał m.in. sam Donald Trump!

Pozdrawiam radośnie,

Adam Zieliński

Komentarze (1)